Головна >> Про компанію

Про компанію

Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію

Салон ІМО МЕБЛІ спеціалізується на продажі меблів вітчизняних і закордонних виробників та виготовленні власних меблів на замовлення. Співпрацюючи з більш, ніж 30 меблевими фабриками України, Польщі, Білорусії, Італії, Малайзії та Китаю, орієнтуємося, в першу чергу, на дотримання сучасних та незмінно високих стандартів стилю та якості. Розпочавши далеких 13 років тому, ми і по сьогодні допомагаємо створювати інтер’єри мрії з допомогою меблів.
Меблі, за абсолютно виправданими ціновими пропозиціями, доступні для клієнтів із середнім та вищим за середній рівнями достатку, які не звикли зраджувати своєму прагненню перебувати у комфортному, естетично довершеному життєвому просторі. Широка палітра сучасних та класичних стилів, довговічних матеріалів, трендових відтінків та розкішних фактур – ми віримо, що завдяки інтер’єрам, облаштованим за власним індивідуальним баченням, люди самореалізуються і знаходять гармонію в житті.
Продавці-консультанти із багаторічним досвідом роботи створюють усі належні умови, аби вибір меблів перетворився у приємне заняття за чашкою чаю, а не у виснажливий процес, в якому клієнт залишений наодинці зі своїми побажаннями. Ми допомагаємо підібрати меблі, які ідеально доповнюватимуть ваше помешкання не лише за стилем та кольором, але й відповідатимуть фінансовим можливостям.
Меблі створені для того, щоб дарувати затишок і позбавляти дискомфорту, наповнювати помешкання життям і надавати буденності яскравих кольорів. В цьому і полягає філософія ІМО Меблі – продавати не меблі, а емоції, які люди переживають щоразу, коли ними користуються. Подяка клієнта, якому протягом довгих років, без зайвих турбот прослужили наші меблі – ось найголовніша винагорода і мета, яку ми ставимо перед собою.