Головна >> Наші партнери

Наші партнери

Mebin

Польська меблева компанія "Mebin" займається виготовленням якісних і оригінальних меблів з масиву натурального дерева. Для обробки використовуються декоративні елементи, виготовлені з фанери.

emm

Основний вид діяльності компанії "Катеринославські меблеві майстерні" - виготовлення і продаж ортопедичних матраців. Фабрика виготовляє матраци не лише для дорослих, а й для дітей. Матраци для найменших представлені колекцією Herbalis Kids. Окрім матраців, фабрика також виготовляє аксесуари для сну – наматрацники, ортопедичні подушки та рами-основи.

szynakameble

Компанія "Szynaka Meble" - лідер з виробництва високоякісних меблів. Оригінальні форми і новаторські рішення впливають на те, що меблі мають універсальний дизайн, який не виходить з моди. Для виготовлення меблів компанія обирає найкращі матеріали від перевірених постачальників.

bydgoskie

Bydgoskie Fabryki Mebli - одна з перших і, на сьогоднішній день, найбільша меблева фірма у Польщі. Колекції марки Bydgoskie Meble створюються у дусі поваги до традицій ремесла багатьох поколінь, які переплітаються з використанням сучасних технологій.

signal meble

Фірма Signal заснована у 1992 році. Основний напрям розширення діяльності пов'язаний з імпортом, виготовленням і оптовими продажами, що характеризуються унікальним дизайном меблів і освітленням для офісів чи квартир. На сьогоднішній день меблі Signal експортуються у 24 країни. Клієнтами фірми є торгівельні мережі, оптові магазини, а також більше тисячі меблевих салонів.

halmar

Фабрика "Halmar" добре зарекомендувала себе серед українських покупців і вже не перший рік користується популярністю. Нічого дивного, адже це справді якісні меблі та аксесуари за доступними і приємними цінами. Та найголовніше - меблі Halmar мають продуманий і стильний дизайн, що робить їх дуже відомими.

dommino

Dommino - це одна з небагатьох українських компаній, яка пішла найбільш ризикованим шляхом: вони самі виготовляють меблі і продають їх. Більшість фірм, які продають дивани є лише продавцями і вони позбавлені можливості регулювати якість. А для Dommino питання якості завжди найголовніше. Вони постійно розвивають власне виробництво, інвестуючи в закупівлю більш інноваційне обладнання і приваблюючи висококваліфікованих спеціалістів.

еліт меблі

"Еліт-меблі" - компанія, що виготовляє розкішні меблі з натурального дерева. Доступні ціни, якісні матеріали та дизайн у класичному стилі завоювали серця покупців.

Тис

Приватне підприємство “ТИС” засноване в 1993 році. Основним напрямом діяльності є виробництво меблів з натурального дерева. Оригінальна та водночас високоякісна продукція “ТИС” виготовляється завдяки втіленню сучасних технологій та використанню екологічно чистих матеріалів українських та європейських фірм.

mebel star

Меблева фабрика «Mebel-STAR» уже понад 10 років займається виробництвом корпусних меблів. Професіоналізм, творчий потенціал та повна відданість справі дозволили компанії зайняти високі позиції на ринку. Європейська якість та доступні ціни - ось що вирізняє «Mebel-STAR» серед інших меблевих фабрик.

Gerbor

Меблі "Gerbor" відомі багатьом українцям завдяки доступній ціні і високій якості. Це не дивно, адже маючи чудовий дизайн та велику різноманітність варіантів - продукція від "Gerbor" значно виграє в порівнянні з іншими фабриками. Все, що мають поєднувати в собі надійні сучасні меблі, ви знайдете в товарах під маркою "Gerbor".

taranko

Меблі фабрики Taranko відрізняються високою якістю, багатим дизайном, класичним стилем та широкою гамою кольорів. В колекціях фабрики можна знайти сучасні моделі меблів, а також меблі, спроектовані спеціально для готельної промисловості. Технологія виготовлення меблів Taranko заснована на найкращих, перевірених методах столярного ремесла, а також на найсучасніших меблевих технологіях.

меблева мануфактура

«МЕБУС» – це прогресивне, високотехнічне виробництво, оснащене обладнанням провідних італійських фірм, що забезпечує високу якість продукції за оптимальною ціною. Для виготовлення меблів використовується природна сировина - масив деревини, а також найсучасніші екологічні опоряджувальні та оздоблювальні матеріали.

zlatamebel

ZLATAMEBEL - фабрика, що почала своє інсування у 1996 році як фірма-продавець, а в 2002 році відкрила власне виробництво. Своїми меблями фабрика впевнено доводить, що в Україні можна придбати дивани та модульні системи європейської якості. Особливістю ZLATAMEBEL є італійський дизайн та німецька якість меблів.

ЛВС

Україно-американська компанія «ЛВС» з'явилася на меблевому ринку в травні 1997 року. Зараз з упевненістю можна сказати, що старт був більш ніж вдалий. Новітнє обладнання, цікавий модельний ряд, ексклюзивні контракти з відомими зарубіжними фірмами - виробниками тканин дозволили компанії зайняти гідне місце серед вітчизняних виробників меблів.

Domini

Меблі з натурального дерева Domini виготовляються в Малайзії. Ключовими показниками при виборі фабрики-виробника є якість продукції, що випускається і дизайн меблів. Моделі, зібрані в асортименті Domini, завжди актуальні і користуються великою популярністю.

Buczynski

Фабрика меблів "Buczynski" є виробником меблів з натурального дерева та шпонованої плити. Вона використовує технології та сучасне обладнання таких передових виробників, як Польща та Італія. Їхня мета - збереження давніх традицій в поєднанні з сучасністю.

Мелітополь меблі

Меблева фабрика в Мелітополі, заснована в 1925 році, спочатку випускала різні меблі з масиву дерева. Варто відзначити якість продукції, що випускається: вся продукція в обов'язковому порядку проходить випробування в Українському Інституті Меблів на показники міцності і споживчі якості (комфорт, ергономіка) і тільки після цього запускається в серійне виробництво. На всі види продукції є санітарно-гігієнічні висновки.

Black Red White

Модульні меблі BRW - це системи сучасних і класичних меблів з великою кількістю різноманітних і багатофункціональних елементів, які можна легко комбінувати. Модульні системи меблів BRW дозволяють обставити приміщення з різними функціями: вітальні, кабінети, спальні, дитячі і столові.

Діваль

Торгова марка «Діваль» була заснована в 1994 році, в результаті злиття українського та німецького підприємств. Всі м'які меблі «Діваль» виготовляються з кращих європейських комплектуючих на сучасному німецькому обладнанні. Крім цього, на кожному етапі виробництва компанія здійснює контроль якості, щоб мінімізувати післяпродажний сервіс і виключити скарги клієнтів.

Топ меблі

Компанія ТОП МЕБЛІ є великим імпортером меблів з Китаю і Азії на ринок України. Основою асортименту є ексклюзивні меблеві колекції які не мають прямих аналогів у інших постачальників. Переваги компанії: постійний контроль якості продукції; розробка моделей спеціально для України; ексклюзивні комплекти, яких більше немає на ринку

Аква Родос

Меблі для ванної "Аква Родос" містять в собі особливий стиль, вигідно підкреслений практичністю і витонченістю. Сьогодні компанія є однією з найбільших виробників меблів в східній Європі. На виробництві використовуються екологічно чисті матеріали, виготовлені в Європі. "Аква Родос" веде співробітництво з багатьма австрійськими, німецькими, італійськими, бельгійськими компаніями

Мікс-Меблі

Компанія "Мікс-Меблі" є провідним постачальником на ринку України меблів з Китаю та Малайзії, а також великим дистриб'ютором багатьох українських виробників. Компанія постійно відстежує найостанніші інновації, розробляючи і впроваджуючи цікаві дизайнерські рішення, роблячи меблі вишуканими, зручними і приємними для щоденного використання.